agenda

Deze pagina wordt continu aangevuld. Indien een voorstelling publiek is, kunt u kaartjes reserveren bij de lokale organisatoren. Klik dan door op de weblink. Wilt u een voorstelling prospecteren of boeken, neem dan even contact met ons op. (sv = schoolvoorstelling)

Seizoen 2021 - 2022

Augustus









September




do 16 sep

14 uur

Level 10       (try-out)

Antwerpen  Fakkeltheater zwarte zaal


20 uur

Level 10       (première)

Antwerpen  Fakkeltheater zwarte zaal









Oktober




do 7 okt

20 uur

Anoroc

Overijse    GC De Bosuil             CORONA-ANNULATIE

wo 27 okt

10.30 uur

Level 10

Oostende     sv





November

wo 3 nov

15 uur

Chica en Flicka

CC Denderleeuw

di 9 nov

20 uur

Anoroc

Antwerpen  Fakkeltheater rode zaal

ma 15 nov

10.30 en 14 uur

Level 10

Opwijk  GC Hof ten Hemelrijck

di 16 nov

10 en 14 uur

Level 10

Opwijk  GC Hof ten Hemelrijck

ma 22 nov

10.30 en 13.30 uur

Level 10

Antwerpen Oud Badhuis     sv   CORONA-ANNULATIE

di 23 nov

10.30 en 13.30 uur

Level 10

Antwerpen Oud Badhuis     sv   CORONA-ANNULATIE

za 27 nov

10 uur

Pimpula  (première)

Vilvoorde   bib                               CORONA-ANNULATIE

ma 29 nov

9, 10, 11 en 13 uur

Welkom Sinterklaas

Heusden Zolder  bib                  CORONA-ANNULATIE

di 30 nov

9, 10 en 11 uur

Welkom Sinterklaas

Heusden Zolder   bib                 CORONA-ANNULATIE

20 uur

#smile (première)

Antwerpen  Fakkeltheater zwarte zaal


13.45 uur

Chica en Flicka

CC Buggenhout     sv                 CORONA-ANNULATIE









December

wo 1 dec

9, 10 en 11 uur

Welkom Sinterklaas

Heusden Zolder  bib                CORONA-ANNULATIE

do 2 dec

9, 10 en 11 uur

Welkom Sinterklaas

Heusden Zolder  bib                  CORONA-ANNULATIE

za 4 dec

10 uur

Welkom Sinterklaas

Geel   bib                                      CORONA-ANNULATIE

di 14 dec

20 uur

Anoroc

Kraainem    GC De Lijsterbes

zo 19 dec

15 uur

Chica en Flicka

VC Jabbeke  









Januari 2022




di 11 jan

14 uur

#smile

CC De Vonke Heule     sv

vr 14 jan

14.30 uur

#smile

Brakel     sv

do 27 jan

10.30 en 13.30 uur

Level 10

CC Wezembeek-Oppem     sv








Februari

di 8 feb


#smile

Oudenaarde   sv

do 10 feb

3x

#smile

Stabroek     sv

vr 11 feb

14 uur

Level 10

Mechelen    sv

ma 14 feb

9, 10 en 11 uur

Pimpula

Heusden-Zolder     bib

di 15 feb

9, 10 en 11 uur

Pimpula

Heusden-Zolder     bib


15 uur

#smile

Houthalen- Helchteren     sv

wo 16 feb

9, 10 en 11 uur

Pimpula

Heusden-Zolder     bib

do 17 feb

9, 10 en 11 uur

Pimpula

Heusden-Zolder     bib


10.15 uur

#smile

Keerbergen    sv

vr 18 feb

10 en 11 uur

Pimpula

Heusden-Zolder     bib

ma 21 feb

10.30 en 20.15 uur

Meezingsessie

Temse   CC Roxy


14 uur

Level 10

Antwerpen   Fakkeltheater zwarte zaal

di 22 feb

14 uur

#smile

Antwerpen   Fakkeltheater zwarte zaal



Level 10

Hasselt     sv

do 24 feb

9.30 uur

#smile

Zottegem     sv

vr 25 feb

13.15 uur

#smile

Maaseik     sv





Maart

di 15 maa

19 uur

Chica en Flicka

CC Visé

do 24 maa

20 uur

Anoroc

CC Asse

zo 27 maa

15 uur

Chica en Flicka

CC Evergem

di 29 maa

14.40 uur

Anoroc

Schaarbeek    CC De Kriekelaar     sv

#smile

Kortemark     sv





April

do 21 apr

2x

#smile

Heverlee     sv

di 26 apr

10.30 en 13.30 uur

Chica en Flicka

CC Ronse     sv

Mei

wo 4 mei


#smile

Lokeren     sv

wo 11 mei

(10.30 uur)

#smile

's Gravenwezel     sv

vr 13 mei

(14 uur)

Level 10

Hove     sv

vr 20 mei

10 uur

Pimpula

Antwerpen     sv





Juni